رزرو هتل زمرد مشهد

هتل زمرد مشهد

هتل زمرد مشهد در شمار هتل های 4 ستاره مشهد قرار دارد. این هتل در سال 1377 افتتاح شده است و در بهترین نقطه نزدیک به حرم مطهر رضوی است .هتل زمرد مشهد در کنار گنبد طلایی حرم مطهر خودنمایی می کند که با طراحی منحصر به فرد و با فاصله زمانی چند دقیقه ای اش از حرم مطهر شرایط بسیار مناسبی را برای میهمانان عزیزش فراهم آورده است.مراکز خرید مشهد در فاصله 8 دقیقه ای از این هتل قرار دارد. در این هتل 3 آسانسور وجود دارد.هتل زمرد با معماری سبک ایرانی عربی و با ترکیبی از ویژگی های بنا های عربی و با بکارگیری شیشه، سرامیک و سنگ توانسته فضای متفاوت برای میهمانان ایجاد نماید. شما میتوانید زمانی را در لابی هتل بگذرانید و ضمن صرف چای و بهره گیری از نور طبیعی که در فضای لابی و اتاق های هتل زمرد مشهد جریان دارد از تماشای این معماری زیبا لذت ببرید.

هتل زمرد از 6 طبقه و 88 اتاق، سوئیت، آپارتمان و بوفه تشکیل شده و تمامی اتاق ها دارای امکاناتی نظیر تلویزیون، آشپزخانه، تخت، مبله، حمام، سرویس بهداشتی، یخچال، سیستم گرمایشی، تهویه مطبوع و... در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.

امکانات هتل زمرد مشهد

لابی بسیار زیبا و دلنشین، کافی شاپ، سالن کنفرانس جهت دوره های آموزشی، جلسات مدیریتی و مذاکرات تجاری و حقوقی و بین المللی

رستوران : تنوع و کیفیت طبخ فوق العاده غذاهای ایرانی و فرنگی متناسب باذائقه متنوع در این فضای با شکوه خاطره های فراموش نشدنی را برای مسافران تور مشهد به همراه خواهد داشت.

هتل زمرد مشهد

هتل زمرد مشهد

هتل زمرد مشهد

هتل زمرد مشهد

هتل زمرد مشهد